اسید اسکوربیک

نام لاتین: ascorbic acid

دسته: مواد اولیه غذایی، دارویی

جهت استعلام قیمت و سفارش، تماس بگیرید:

آسکوربیک

شرکت یکتا فرآیند آرامیس با پشتوانه 10 سال سابقه فعالیت در صنعت غذا آماده ارائه خدمات در حوزه فروش انواع مواد اولیه غذایی، دارویی، شیمیایی و شوینده با قیمت مناسب به مشتریان می باشد. اطلاعات آسکوربیک به شرح زیر است، جهت آگاهی از قیمت و خرید می‌توانید با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

آسکوربیک(ویتامین ث) با فرمول شیمیایی C6H8O6 از نیازهای غذایی انسان است که کمبود آن در بدن موجب بیماری اسکوربوت می شود. ویتامین ث دارای استر حلقوی است و در محیط آبی آبکافت است و اسید می سازد، به همین دلیل به آن اسید آسکوربیک می گویند. اسید آسکوربیک را می توان در بسیاری از میوه ها و سبزیجات از جمله بسیاری از توت ها، میوه های گرمسیری مانند انبه و بسیاری از مرکبات مانند پرتقال و گریپ فروت یافت.

کاربرد آسکوربیک

  • جامدی سفید رنگ و محلول در آب است.
  • اسید آسکوربیک ماده ای غیرسمی است.
  • ویتامین ث یک آنتی اکسیدان است.
  • ک خاصیت و کاربرد اسید اسکوربیک نقش آن در شکل گیری و ترمیم کلاژن است.
  • در صنایع گوشت افزودن اسید اسکوربیک باعث کاهش میزان مصرف نیتریت و حفظ رنگ و تسریع در روند رسیدن به رنگ مناسب مورد نظر در فرآورده گوشتی می شود و از تولید نیتروزآمین ها جلو گیری می کند.
  • یک سوم ویتامین ث تولید شده در صنایع داروسازی استفاده میگردد و مازاد آن به عنوان افزودنی مواد غذائی استفاده میشود.

شما می‌توانید هم‌اکنون از طریق شماره‌های درج‌شده در بخش ارتباط با ما برای خرید آسکوربیک اقدام نمایید. درصورت بروز هرگونه سوال و مشکل در روند ثبت سفارش و خرید کالا، کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.